Prezentacja
O nas
Co oferujemy?
Wywiad w Radio Franchising
Przewidywana suma inwestycji
Czego oczekujemy?
Rekomendacje
Kontakt

Wśród naszych produktów znajdują się największe marki, takie jak MOBIL, CASTROL, ELF, MOTUL, Shell, Total, Valvoline, Ford oraz Opel. Posiadamy w swojej ofercie większość dostępnych na rynku europejskim środków smarnych innych producentów. Jesteśmy jednym z największych importerów olejów samochodowych w Polsce. Zaopatrujemy wielu odbiorców indywidualnych, hurtownie, serwisy, sklepy, jak również dostarczamy środki smarne na terenie całej Europy. Gwarantujemy najniższe ceny oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.
 1. Sprawdzona strategia, która pozwoli na szybki rozwój biznesu.
 2. Znana marka na rynku zapewni zaufanie klientów.
 3. Pełne wsparcie sprzedaży detalicznej.
 4. Pełna obsługa sprzedaży internetowej.
 5. Sprawny i rozwinięty łańcuch dostaw.
 6. Oszyldowanie i oznakowanie obiektu.
 7. Pełne wsparcie marketingowe zarówno przy otwarciu placówki jak i w czasie jej funkcjonowania.
Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem dla Radio Franchising, w którym odpowiadamy na wiele kwestii związanych z naszym modelem franczyzowym:
Faktyczna suma inwestycji uzależniona jest od cen w danym regionie. Należy wziąć pod uwagę:
 • wynajęcie lokalu
 • wyposażenie (regały, komputer, biurko)
 • towar (w najlepszych cenach w Polsce)
Ryzyko związane z otwarciem placówki franczyzowej jest minimalne - 80% kosztów to towar zakupiony przez państwa na własność w najlepszych cenach w Polsce! Po szczegóły zachęcamy do kontaktu.
 • prowadzenie własnej działalności gospodarczej
 • gotowość do pełnego zaangażowania w prowadzony biznes
 • lokal o powierzchni min. 50 metrów (własny lub wynajmowany)
 • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
Sylwester Gancarz
oddział Rzeszów
Od początku współpraca układa się nie mal że wzorowo. Z każdym miesiącem klientów przybywa. Z optymizmem patrzymy w przyszłość. Myślimy ze franczyza z firmą LucArt jest dobrym wyborem.
Mateusz Górecki
oddział Gliwice
Dzięki sprawdzonemu(i wciąż rozwijanemu) systemowi współpracy od pierwszego dnia mogłem zająć się sprzedażą pod logiem, które klienci już znali i wyszukiwali na rynku. Bez pomocy informatyka, ustalenia pierwszego zatowarowania i dobrych cen (już przy paru sztukach towaru) nie byłoby tak łatwo. Właściciele to ludzie z głową na karku, którzy problemy rozwiązują na poczekaniu z dużym spokojem. Kilkukrotnie spotkałem się z opinią, że jak Panowie z LucArtu się za coś biorą to na poważnie i z zachowaniem najwyższej jakości produktów. Zadowolenie klienta i współpracowników stawiają czasem wyżej niż zarobek. Praca w sieci oszczędza czas, prace i kapitał na zatowarowanie dzięki częstym dostawom z magazynu głównego i jednocześnie daje możliwość korzystania z cen których w pojedynkę nie sposób uzyskać. Klienci coraz bardziej doceniają legalność źródła pochodzenia towaru i ze spokojem robią zakupy z sieci LucArt.
Michał Peksa
dwa oddziały w Katowicach
Dużo obaw i niepewność, co do współpracy by powierzyć sporą część własnych pieniędzy w zupełnie nieznaną mi dotąd branże, postawiłem na szali z brakiem wyraźnych sukcesów w dotychczas prowadzonej przeze mnie działalności. Na szczęście zdecydowałem dobrze i postawiłem na najlepszego partnera. Z perspektywy czasu żałuję jedynie że tak długo się wahałem. Na szczęście druga strona się nie rozmyśliła. Teraz współpraca przebiega gładko, praktycznie jak bym prowadził firmę rodzinną, role i zadanie są wyraźnie określone, wszystko poukładane, bez niedomówień. Po latach szczerze mogę zarekomendować Lucart - sprawdzony solidny partner, z którym rozwijam się i zarabiam. Polecam.
Łukasz Kłosowski
tel: +48 790 479 579
e-mail: sales@lucart.pl
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress