Centra Exide w sieci LucArt

Oficjalna strona
Oficjalna strona
Produkty
Katalog
O firmie
O firmie
Kontakt
Kontakt

Firma Exide Technologies S.A. istnieje na polskim rynku już od prawie 100 lat. Od czasu powstania niemal nieprzerwanie pełni rolę lidera rynku akumulatorów nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. LucArt jest bliskim partnerem firmy Exide Technologies S.A., produkującej niezawodne akumulatory Exide oraz Centra. Stały kontakt z przedstawicielami marki umożliwia nam dostarczanie Państwu zawsze świeżych produktów oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru oraz utrzymania tego najważniejszego elementu w układzie elektrycznym samochodu.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w przeciągu wielu lat sprzedaży produktów EXIDE uruchomiliśmy skup używanych akumulatorów, by pomóc w zmniejszaniu „śladu węglowego” na świecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się pod TYM LINKIEM.

Bliska współpraca z firmą Exide pozwala nam na zaoferowanie państwu najlepszych akumulatorów z Centra oraz Exide, w najniższych cenach, gwarantując przy tym najwyższą jakość oferowanych produktów oraz obsługi.